top of page

piektd., 01. okt.

|

Rīga

Pagaidu lietošana: Neprognozējama telpa kā augsne jauniešu iniciatīvai

Aicinām uz ekskursiju un diskusiju Kultūrtelpā "Alksnājs" - šeit fokusējoties uz to, kā pagaidu lietošana radījusi neprognozējamu telpu kā augsni jauniešu iniciatīvai. Ieeja no Alksnāja ielas 16.

Registration is closed
See other events
Pagaidu lietošana: Neprognozējama telpa kā augsne jauniešu iniciatīvai
Pagaidu lietošana: Neprognozējama telpa kā augsne jauniešu iniciatīvai

Time & Location

2021. g. 01. okt. 13:45 – 16:00

Rīga, Alksnāja iela 16, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

About the event

Sveicināti!

Turpinot pagājušajā nedēļā uzsākto iepazīstināšanu ar pagaidu lietošanas projektu darbību, šo piektdien, 1. oktobrī, 13:45 - 16:00 aicinām uz ekskursiju un diskusiju Kultūrtelpā "Alksnājs" - šeit fokusējoties uz to, kā pagaidu lietošana radījusi neprognozējamu telpu kā augsni jauniešu iniciatīvai. Ieeja no Alksnāja ielas 16.

Programma: ekskursija pa ēku, iepazīšanās ar ēkas transformāciju un ekonomisko modeli, jauniešu iniciatīvu izaicinājumiem, kā arī to, kā Rīgas dome varētu atbalstīt šādu vietu veidošanu un darbību.

Pasākumā ierobežots dalībnieku skaits, pieteikšanās šeit (max 25 dalībnieki): https://forms.gle/y6wEWMB6FnsLXmLs5

Ieeja pasākumā bezmaksas, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Aicinām jūs savos kalendāros atzīmēt arī nākošo diskusiju - piektdien 8.oktobrī, plkst.13.00-16.00 "Viskaļos - Dzīves kvalitātes dizaina institūtā", Viskaļu ielā 36a. Viskaļos skatīsimies uz pagaidu lietošanu kā pirmo soli liela mēroga valsts īpašuma attīstībai no pamesta punkta perifērijā uz dzīvīgu radošo inkubatoru.

Priekšizpēte un diskusiju cikls tiek organizēts projekta “Sabiedriska ēku pagaidu lietošana - pilsoniskās līdzdalības stiprināšana, sabiedriskā labuma un NVO sektora iespēju uzlabošana, neizmantoto pašvaldības un valsts ēku revitalizācija” ietvaros. Projektu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds. #NVOfonds2021

Share this event

bottom of page