top of page

piektd., 08. okt.

|

Rīga

Pagaidu lietošana kā metode lielas, valsts īpašumā esošas ēkas attīstībai ilgtermiņā

Turpinot diskusiju ciklu “SABIEDRĪBA VEIDO TELPU” šo piektdien 8. oktobrī 13:45 - 17:00 aicinām uz ekskursiju un diskusiju “Pagaidu lietošana kā metode lielas, valsts īpašumā esošas ēkas attīstībai ilgtermiņā. Izaicinājumi un mācības” FREE RIGA projektā “Viskaļi. Dzīves kvalitātes dizaina institūts”

Registration is closed
See other events
Pagaidu lietošana kā metode lielas, valsts īpašumā esošas ēkas attīstībai ilgtermiņā
Pagaidu lietošana kā metode lielas, valsts īpašumā esošas ēkas attīstībai ilgtermiņā

Time & Location

2021. g. 08. okt. 13:45 – 17:00

Rīga, Viskaļu iela 36a, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006, Latvia

About the event

Sveicināti! Turpinot diskusiju ciklu “SABIEDRĪBA VEIDO TELPU” šo piektdien 8. oktobrī 13:45 - 17:00 aicinām uz ekskursiju un diskusiju “Pagaidu lietošana kā metode lielas, valsts īpašumā esošas ēkas attīstībai ilgtermiņā. Izaicinājumi un mācības” FREE RIGA projektā “Viskaļi. Dzīves kvalitātes dizaina institūts” (Viskaļu ielā 36a).

Programma: ekskursija pa ēku; iepazīšanās ar ēkas ilgtermiņa konceptu; diskusija par sadarbības iespējām ar pašvaldību, lai aktivizētu pašvaldības un valsts neizmantotos īpašumus ar pagaidu lietošanu kā instrumentu un attīstītu ilgtermiņā sabiedrībai pieejamas telpas.

“Viskaļi” ir šī brīža lielākais un ambiciozākais FREE RIGA ēku projekts, par kura attīstīšanu biedrība noslēgusi 25 gadu nomas līgumu ar Rīgas Tehnisko universitāti - ar mērķi izveidot starptautisku platformu dzīves kvalitātes uzlabošanai, kā prioritātes izvirzot ilgtspēju un sociālo iekļaušanu, apkaimju iesaisti, mākslas un kultūras attīstību, un kā metodi izmantojot neformālo un populāro izglītību.

Pasākumā ierobežots dalībnieku skaits, pieteikšanās šeit (max 25 dalībnieki): https://forms.gle/HcEm7KxLXARVcHsBA Ieeja pasākumā bezmaksas, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

P.S. Ja meklē telpas, mums ir ko piedāvāt, ieskaties: www.viskali.lv sadaļā "Telpas".

Priekšizpēte un diskusiju cikls tiek organizēts projekta “Sabiedriska ēku pagaidu lietošana - pilsoniskās līdzdalības stiprināšana, sabiedriskā labuma un NVO sektora iespēju uzlabošana, neizmantoto pašvaldības un valsts ēku revitalizācija” ietvaros. Projektu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds. #NVOfonds2021

Share this event

bottom of page